Ucuz Elektro Gitar Fiyatları

Bizimle temasa geçin
Kategori
Gitar Dersleri
Yorumlar 1

Etiketler , , , , , , , , ,

Ucuz Elektro Gitar Fiyatları

elektro gitar dersleri

elektro gitar dersleri

Sesini manyetikleri aracılığı ile elektrik akımına dönüştüren ve bir amplifikatör ile bu akımdan ses elde edilmesine olanak tanıyan gitar türüne elektro gitar denir. Oluşturduğu sinyalin değiştirilebilir olması, ve zamanında bir devrim niteliği taşıyan yükseklikte bir sese sahip olması nedeniyle, kullanım alanı çok genişlemiş bir gitar türüdür.

Elektro Gitar ağırlıklı olarak rock, metal ve pop gibi müzik türlerinde kullanılır. Yapısı gereği artık güncel müziğin vazgeçilmez enstrümanlarından biri olmuştur. Hip-hop’dan, Türk halk müziğine, klasik müzikten, arabeske kadar bir çok müzik tarzında kullanılır hale gelmiştir. Diğer gitarlardan farkı; kasasınında boşluk ve ses duvarları yoktur, daha yüksek ses vermesi için manyetik ve amplifikatör denen araçlara bağlanarak ses verirler.

Elektro Gitar Dersleri haftada bir gün bir saat birebir ( özel ) olarak verilmektedir. Özel Elektro Gitar kursu sırasında, öğrenciler ayrıcalıklı ve kaliteli bir eğitimden yararlanarak, kısa sürede iyi performanslar sergileyebilirler. Özel Elektro Gitar kursları, öğrencilerin belirledikleri gün ve saatlerde yapılır. Ders müfredatı öğrencilerin yetenek ve eğilimli oldukları alanlara göre biçimlendirilir. Eğitimlere katılan eğitmenlerimiz, alanında uzman ve oldukça tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Parmak pozisyonlarının istenilen düzeye gelmesi ile beraber öğrencilere dünya müziklerinden, onları heyecanlandıracak ve motivasyonlarını artıracak zengin bir repertuar hazırlanır.

Özel Elektro Gitar kursumuz aylık 4 ders olmak üzere 220 TL dır. Ders fiyatları İstanbul’daki özel Elektro Gitar dersi veren kişi ve kuruluşlar baz alınarak en uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Öğrenciler kayıt dondurma hakkına sahiptirler. Önceden belirtmek koşulu ile katılmadığınız dersler işlenmiş sayılmaz, telafi hakkınız baki kalır. Elektro Gitar setlerinin alımı konusunda uzman ekibimizden destek alabilir, dilerseniz dershanemizde satış amaçlı bulunan setlerden edinebilirsiniz. Bakım ve tamiratlarınız ücretsiz olarak yapılmaktadır. Özel Elektro Gitar kursumuz, Beyoğlu, istiklal caddesinin en seçkin yapılarından Galatasaray iş hanında yapılmaktadır.

Elektro Gitar Kursu içeriği

– Enstrümanın tanıtılması
– Sağ el pena egzersizleri
– Sol el parmak tutuş ve pozisyonları
– Sağ – sol el senkronizayson çalışmaları
– Akorlar
– Ritim egzersizleri
– Gamlar ve diziler
– Melodi çalma
– Solo çalışmaları
– Parça etütleri
– Armoni ve solfej

Çocuklara Özel Elektro Gitar derslerimiz devam etmektedir. Çocuklara konusunda uzman eğitmenlerimiz farklı yaş gruplarına özel eğitim programları uygulamaktadır. 12 yaşından itibaren çocuklar Elektro Gitar eğitimine başlayabilirler. Dersler haftada 1 gün 1 saat özel olarak birebir işlenmektedir. Derslerde ağırlıklı olarak çocukların zeka gelişimine ve yaşına uygun metotlar kullanılmaktadır. Kursumuzda eğitim veren tüm hocaların konservatuar mezunu ve konusunda uzman kişilerdir. Ders saatleri veliler ile birlikte ortak saat belirlenerek ayarlanabilir. Haftanın her günü derslerimiz devam etmektedir. Kayıt sırasında herhangi bir sözleşme ve senet imzalama zorunluluğu bulunmamaktadır.

Elektro Gitar eğitiminin çocuklar üstündeki etkilerini şöyle sıralayabiliriz:

-Çocukların sosyalleşmesi ve özgüvenlerinin artması.
-El göz koordinasyonunun gelişmesi ve ince motor faaliyetlerinde belirgin artış gözlenmesi.
-Zeka gelişimi üzerinde belirgin artış.
-Okul başarısını olumlu yönde etkileme.

Kursumuzun sağladığı diğer bir kolaylık ise, çalışma enstrümanları bulundurmamız ve uzaktan gelen öğrencilerin Elektro Gitar taşımalarına ihtiyaç kalmamasıdır. Elektro Gitar satışımız mevcuttur. Eğitmenlerimiz bu konuda size yardım sağlamaktadır. Elektro Gitar kursları için bizimle irtibata geçiniz.

One response on “Ucuz Elektro Gitar Fiyatları

  1. Gamzelim dedi ki:

    Konumunuz nerededir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir